Don Grubišić o biskupu: Teško se mijenjaju stavovi s pozicije moći
Sastanak novog saborskog zastupnika s nadbiskupom Marinom Barišićem, koji se protivio njegovu političkom angažmanu, trajao je sat i pol
Komentari 11
Bas sam sretna sto je don Grubisic u Saboru. Posten, odmjeren, pametan. Don Grubisicu, HVALA na hrabrosti.
steta je da je malo premalen broj ljudi kao Grubisic, nas sabor bi najmanje 25% trebao takvih ljudi.
cijeli autorite sagradio je na prkosu crkvi u kojoj je zaređen, a jedan od glavnih postulata svećenstva je poslušnost. svećenik nisi do \"pemzije\" već do kraja života. između njega, kao svećenika, i onih svećenika koji kradu, agitiraju, seksaju se, imajuu djecu NEMA NIKAKVE RAZLIKE. gospodin je licemjer i cijeli njegov život je jedna obična laž.
a jedan od glavnih postulata svećenstva je poslušnost. --- hm. ja sam mislio da su glavni postulati kršćanstva ljubav i istina utjelovljeni u Kristu. S obzirom na to da je Crkva lagala i prikrivala toliko toga, a on joj se se usprotivio u istini, rekao bih da ipak ti taj koji je licemjeran. Neću ulaziti u to je li tvoj život laž
Svaka Čast Gospodinu Grubišiću Da je više takvih ljudi ! Koja razlika između don Grubišić i one prodane duše HDZa Bozanića. Živio Grubišić
Don Ivan Grubišić svojim radom i svojim životom svjedoči o onoj iskonskoj i izvornoj Petrovoj i Isusovoj crkvi. Mislim da bi Katolička crkva upravo oko don Ivana Grubišića mogla uspostaviti jezgru katoličkih intelektualaca koji bi osnovali laičku stranku demokršćanskog opredjeljenja.. Naravno, laici i don Grubišić ne mortaju baš o svemu isto misliti, svi su ljudi sa svojim životima i djelima, ali osnovne ideje crkvenog učenja primjenjene na upravljanju državom mogu svakako biti od koristi. A jedini suci nisu više kao do sada župljani župe sv. Roka u Splitu i Gospodin moćan i dobrostiv, već cijelo hrvatsko javno mijenje. Katolička crkva u uvjetima kakvi su se u Hrvatskoj nepovratno izmijenili treba kao i uvijek u crkvenoj prošlosti naći svoj put. Neka Gospodin bude uz svoju Crkvu i pomogne crkvenim dostojanstvenicima da nađu taj bolji svoj i naš put prema ljudskoj pravdi i vjeri u Boga.
Ljudi moji, to je bar jednostavno. Raspopite ga pa nek se covjek bavi politikom kad je toliko voli.
ovo je jedini čovjek koji vrijedi nebi se iznenadio da u sabor dođe sa tamjanom nebi pogrešio...
samo da što dalje od čačiča sjedi
Don Grubišić je klasičan primjer čovjeka,oboljelog od sebeljubja.Jednom sam se prisilio odgledati i odslušati predavanje dotičnog,na lokalnoj TV postaji i ništa pametnog ne čuh,samo suhoparno moraliziranje ,živa dosada.Pa ako se za nekog i kaže ,živi svetac,za gosp. Grubišića bi se se mogao rabiti termin, živa pila.Ne doima se nešto posebno ni pametnim,a mišljenja sam da je njegov izbor ,čista dalmatinska zajebancija.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Srdačan pozdrav i čestitke na izbornom rezultatu gospodinu Grubišiću.