Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
INTERVJU: ZDRAVKO PONOŠ
Povratak na članak

Dok mu Vučić daje municiju, nudi litij, isporučuje Kosovo, Zapad ne zanima demokracija u Srbiji

Zastupnik u Skupštini Srbije i predsjednik Srbija centra govori o tragediji u Novom Sadu i uhićenjima, putu u EU, naoružavanju...

Komentari 20

Avatar Sky Rocket
Sky Rocket
11:51 23.11.2024.

Srbijom se treba baviti tajna sluzba, dorh i ministar obrane, ne HR novine. To je neofasisticka tvorevina u koju ne idem nikad. Na toj granici je za mene kraj svijeta. S druge strane zive cudni i vecinom losi ljudi

VL
Avatar Salt-n-Pepa
Salt-n-Pepa
15:39 23.11.2024.

Svi ste vi tamo isti. Neko više, neko manje, no svi ste podržavali Miloševića dok nije počeo gubiti. I sad mu zamjerate jedino to što je izgubio. Tako i Vučiću. Zato vam i pada "zlatno doba" Srbijice na glavu. Zasluženo.

VL
CO
CommonSense
10:51 23.11.2024.

O retorici i pretenzijama Vučić &Co prema susjedima se također ne priča? EU treba ipak se držati nekih vrijednosti ali licemjerje zapadnih zemalja dobro pamtimo iz 90ih pa i iz 2014 kad nisu napravile niš kad je Rusija okupirala Krimm jer business s Rusijom je ipak bio na prvom mjestu.

VL
SM
S.Mario
13:17 23.11.2024.

Zar Ponos nije Hrvat?🤔 On ima putovnicu .

VL
MD
Marko Dragicevic
13:14 23.11.2024.

Bio je potporucnik ili porucnik, 1986., u Titovom uzicu, kad sam bio u jna, bio je fin i pristojan, takvog ga se sjecam…

VL
Avatar Čoban..
Čoban..
15:08 23.11.2024.

Ukratko, Srbiji još treba "čvrsta ruka" poput Vučića, kao što i Rusiji treba Putin, jer u protivnom tim zemljama prijeti rasulo i vladavina kriminalaca i trgovaca drogom poput one u Ukrajini, Albaniji i još nekim.postkomunističkim zemljama..

VL
PA
pasodoble12
12:05 23.11.2024.

Baš me briga za Vučića. Jel to Zapad upire prstom u druge da bi prikrio svoje nedostatke? Recite vi meni gdje je ta zapadna demokracija? Ili zapad svoju tipičnu autokraciju naziva demokracijom?

VL
Avatar Čoban..
Čoban..
14:58 23.11.2024.

Ako Zapad ulaže u Srbiju, to znači da Vučko ipak provodi kakav-takav red u državi, jer otvaranje bilo kakvog biznisa u neredu i anarhiji je nemoguće. Znaju biznismeni da u Srbiji ima i gorih od Vučića, a slična situacija je i u Rusiji...za poslovanje im je bolji Putin od nekih drugih. Postkomunističke zemlje koje imaju tu "autoritarnu demokraciju" kao prijelazno razdoblje prema potpunoj demokraciji često su bolja mjesta za zapadne poduzetnike, nego one koje su naglo iz komunizma htjele prijeći na potpunu demokraciju poput Ukrajine ili Albanije...eno ih sada u anarhiji, kaosu i vladavini kriminala. Oni narodi koji još nisu zreli za demokraciju, bolje da u nju ne ulaze naglo, nego da postupno sazrijevaju...jer demokracija i sloboda zahtjevaju i odgovornost prema kolektivu.

VL
Avatar Čoban..
Čoban..
14:46 23.11.2024.

Zar je naziv "ustasha" još uvijek uvreda za Hrvate? 😂

VL
Avatar Heisenberg
Heisenberg
12:00 23.11.2024.

Kamo sreće da je ovakav čovjek na čelu susjedne države.

VL
SD
sdragan
11:30 23.11.2024.

Ponoš ima snagu 1% na izborima...Statisticka greška. Više bude nevažećih listića...

VL
MI
micalepotica
11:04 23.11.2024.

A sve ovo rece Ponos, koga ni njegov narod na izborima nije hteo

VL
MA
maja90
10:58 23.11.2024.

Al ste i vi nasli od koga da trazite izjavu. Pa Ponos je direktno uticao da Srbija svoje naoruzanje unisti i rasproda.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.