Dok mu Vučić daje municiju, nudi litij, isporučuje Kosovo, Zapad ne zanima demokracija u Srbiji
Zastupnik u Skupštini Srbije i predsjednik Srbija centra govori o tragediji u Novom Sadu i uhićenjima, putu u EU, naoružavanju...
Komentari 20
Svi ste vi tamo isti. Neko više, neko manje, no svi ste podržavali Miloševića dok nije počeo gubiti. I sad mu zamjerate jedino to što je izgubio. Tako i Vučiću. Zato vam i pada "zlatno doba" Srbijice na glavu. Zasluženo.
O retorici i pretenzijama Vučić &Co prema susjedima se također ne priča? EU treba ipak se držati nekih vrijednosti ali licemjerje zapadnih zemalja dobro pamtimo iz 90ih pa i iz 2014 kad nisu napravile niš kad je Rusija okupirala Krimm jer business s Rusijom je ipak bio na prvom mjestu.
Zar Ponos nije Hrvat?🤔 On ima putovnicu .
Bio je potporucnik ili porucnik, 1986., u Titovom uzicu, kad sam bio u jna, bio je fin i pristojan, takvog ga se sjecam…
Ukratko, Srbiji još treba "čvrsta ruka" poput Vučića, kao što i Rusiji treba Putin, jer u protivnom tim zemljama prijeti rasulo i vladavina kriminalaca i trgovaca drogom poput one u Ukrajini, Albaniji i još nekim.postkomunističkim zemljama..
Baš me briga za Vučića. Jel to Zapad upire prstom u druge da bi prikrio svoje nedostatke? Recite vi meni gdje je ta zapadna demokracija? Ili zapad svoju tipičnu autokraciju naziva demokracijom?
Ako Zapad ulaže u Srbiju, to znači da Vučko ipak provodi kakav-takav red u državi, jer otvaranje bilo kakvog biznisa u neredu i anarhiji je nemoguće. Znaju biznismeni da u Srbiji ima i gorih od Vučića, a slična situacija je i u Rusiji...za poslovanje im je bolji Putin od nekih drugih. Postkomunističke zemlje koje imaju tu "autoritarnu demokraciju" kao prijelazno razdoblje prema potpunoj demokraciji često su bolja mjesta za zapadne poduzetnike, nego one koje su naglo iz komunizma htjele prijeći na potpunu demokraciju poput Ukrajine ili Albanije...eno ih sada u anarhiji, kaosu i vladavini kriminala. Oni narodi koji još nisu zreli za demokraciju, bolje da u nju ne ulaze naglo, nego da postupno sazrijevaju...jer demokracija i sloboda zahtjevaju i odgovornost prema kolektivu.
Zar je naziv "ustasha" još uvijek uvreda za Hrvate? 😂
Kamo sreće da je ovakav čovjek na čelu susjedne države.
Ponoš ima snagu 1% na izborima...Statisticka greška. Više bude nevažećih listića...
A sve ovo rece Ponos, koga ni njegov narod na izborima nije hteo
Al ste i vi nasli od koga da trazite izjavu. Pa Ponos je direktno uticao da Srbija svoje naoruzanje unisti i rasproda.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Srbijom se treba baviti tajna sluzba, dorh i ministar obrane, ne HR novine. To je neofasisticka tvorevina u koju ne idem nikad. Na toj granici je za mene kraj svijeta. S druge strane zive cudni i vecinom losi ljudi