Dodatke prehrani uzima svaki treći građanin, najviše djeca
Dodaci prehrani ne zamjenjuju kvalitetnu i uravnoteženu prehranu, kaže se u edukativnoj kampanji Safe2Eat EFSA-e i HAPIH-a
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U ranija, ali ne tako davna vremena, zimi nam je bio jedini izvor svjezih vitamina kiselo zelje redovito i dalmatinska blitva jednom mjesecno ako smo si mogli priustiti taj luksuz. Danas, trgovine su cijelu godinu pune prvoklasnog svjezeg voca i povrca koje nam dolazi sa juzne polovine Zemljine kugle. Danas zaista nije potrebno zderati i trovati se umjetnim vitaminima i mineralima jer redovita ishrana je prepuna svega i jednako je jeftino, zapravo je jeftinije nego to uzgojeno lokalno!