Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 135
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UŽAS U GRČKOJ
Povratak na članak

Djevojčica se utopila u plitkoj vodi, majka tvrdi da je pala u kupaonici. Policija: Ostavila ju je u moru i pobjegla

Stručnjak je istaknuo kako postoji "jasna nedosljednost“ između rezultata obdukcije i majčinog svjedočenja. Prema njegovim riječima, "uočene ozljede lubanje nastale su dok je dijete bilo živo“, no one "ne uključuju poremećaj funkcije mozga“, što nije u skladu s tvrdnjom da je djevojčica izgubila svijest od pada

Komentari 2

NE
Nemanadimak
07:09 03.08.2025.

Dajte nam još ovih uzornih gradjana u Europu. Samo nam to treba.

VL
BR
Brekalo
22:58 02.08.2025.

Za njih su djeca samo brojevi, jer ih štancaju.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.