Dječja igra i smijeh među ruševinama Bab Amre
Tek dolaskom u Homs postaju jasni razmjeri borbi koje se gotovo bez prestanka vode u ovome sirijskom gradu. Pored oružja, svi se civili boje i fotoaparata
Komentari 2
Ma sve 5 članak iako malo pristran daje dosta realnu sliku....nego meni u oči upada usporedba s Vukovarom... Što je cijenjeni novinar htio reći? Da smo mi koji smo branili Vukovar bili pobunjenici protiv regularne vojske?????? Usporedba s Vukovarom stoji isključivo iz perspektive regularne vojske Sirije. Baš kao što danas vojska Sirije brani svoj "Vukovar" od stranih plaćenika i domaćih pobunjenika, jednako tako je Hrvatska Vojska branila Vukovar od stranih plaćenika i domaćih pobunjenika
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prvo tip se stalno govori kako je sve fotografirao,i da je se razrušeno kao Vukovar,na fotkama jdvije zgrade. Drugo,dijete u Siriji nema pojma što je lira,a od ovog reportera je tražio "sto lira",u Siriji samo znaju za sirijske funte i dolare. Točnije rečeno neznaju ni većina stanovnika nema pojma koliko vrijedi euro,a kamoli lira.