Dječak (13) u Jadranu u Italiji uhvatio morskog psa dugog tri metra i teškog preko 100 kg
Dječak je s ekipom otišao trenirati za nadolazeće talijansko prvenstvo u lovu na tune koje će se održati sredinom svibnja. Kada im se ogromna riba približila, začudili su se.
Komentari 2
JE
kada uhvate psa dugackog 5 metara i teskog 1 tonu onda je to vijest
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Morski pas "volpe", u prijevodu lisica.