Đakovo se nada preseljenju Leda: Todoriću, čekamo te!
Nakon propasti Đakovštine, Đakovo prednjači u broju nezaposlenih Slavonski BDP niži je od predratnog, 1990. godine, čak 19,8 posto.
Komentari 11
ako je bdp nizi nego 90,vratite prijeratne direktore,smijeh,Slavonija zitnica i ovako stanje,sramota..
Gdje je žito?
nećete se proslaviti baš s njim ,radije se držite svojih gospodarstava ako možete
Đakovo se nada......čovjek je rekao da se pogon seli u Slavoniju, a slavonija je od Iloka pa do Novske i Virovitice a ne da će doči u okolicu Đakova.
Samo se veselite RATNI PROFITERI Todoric-i ne donose on odnose, od njih se ni Bog nije pomogao a da oni oni nisu tri puta zaradili. i jos toliko ukrali.
Blazeni bili svi Vi koji se nadate;Vase je kraljevstvo nebesko??? Koga Todaric nije prevario toga je led pomogao; vratimo se prvoj recen\'ci. I dosta je bilo zajeba\'cje...........sjutra je novi dan, novi parovi na klad\'joci, a more bit\' i nova riba u kaficu! Hamo dalje..................jos malo
Radujte se narodi.. (božićna) dolazi vam feudalac Todo Tahi. Kad će Seljačka buna?
Nemojte tako. Kada Bandinjo čuje za ovaj problem, odmah će ga poželiti riješiti, kao i onaj sa plaćanjem vrtića. Prvo je uništio Zagreb, a sada mu \"pomaže\". Kako ono reče seljo-beljo od gradonačelnika, ako vam nije pravo, idite živjeti u Zagorje. Vidimo da ga je industrija \"poslušala\". Za njom će i građani. A Milanče neka vlada svojim Bosancima koje je zaposlio po holdingu i poglavarstvu.
najsigurniji parovi- uvjerite se http://vaha-tips.blog.hr/
u đakovu su pokrali žito. nije todorić lud da mu i sladoled ukradu, poližu... ovo je bila patka, namjerna, da se vidi kako bandić diše.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Todorić više voli investirati u Srbiji-