Direktor optužen jer je odavao poslovne tajne svojoj supruzi
Tereti ga se da je kao direktor u dvije tvrtke sa službenog računala e-mailom svojoj supruzi, zaposlenoj na važnom rukovodećem položaju u konkurentskoj tvrtki, slao podatke o radnim mjestima i plaćama zaposlenika
Komentari 2
RM
ovo mi lici na nasilje u obitelji hehe
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kak joj ne bi reke kaj dela kad mu je dime bila tak dobra ..