Dezinsekcija ušla u neboder pun stjenica: 'Neki su stanari bili ljutiti, drugi sve ignoriraju!'
Tihomir Grgat, rukovoditelj službe za ekološku sanitaciju riječke Dezinsekcije, kazao je za Novi list kako daljnji koraci po pitanju suzbijanja stjenica ovise o vlasnicima stanova
Komentari 6
Presjek Rijeke. Neki su infestirani komunizmom, neki bi ga se riješili, neki ne daju niti pomisliti, neki mole da se tog riješe, a neki niti što znaju niti ih briga.
Dok nema slika i videa nista ne vjerujem
Obzirom da su instalacije u cijevima, i sve instalacije povezane... onda ce se i prosiriti na cijelu zgradu kroz instalacije. I to onda moraju rijesiti samo zajednicki, cijela zgrada. Inace ce biti samo ping pong.
Naravno da bi ih izignorirao sve skupa. I onog tko je uselio u stan klošare, i onog tko bi sada zbog tuđe neodgovorosti narušavao mir i spokoj mog doma. Spavao bih na klupi u parku ako treba, pa nek me pokušaju naći. Priznajem, smješak na lice bi mi moglo izvući nekih 200-300 eura kao izuzetno efikasan oblik isprike, što bi podrazumijevalo i moju potpunu suradnju. Besplatno?! E pa pazi bolje kome iznajmljuješ ili s kakvim se to ušljivcima povlačiš. Ti mlatiš pare, a mene da proždiru stjenice?!
Ako bi bio tako pametan da izignoriraš dezinsekciju jer ti narušava mir doma, onda bi mogao stvarno mirnije spavati u parku na klupi nego u krevetu sa stjenicama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nama Hrvatima ne može nitko nauditi pa ni stjenice.. znamo mi kako se obračunati s njima. Popiješ pet , šest rakija i više ih nema