Detalji eksplozije u zagrebačkoj Dubravi: 'Nismo ni s kim u zavadi, jako je grunulo, uplašili smo se'
Kako je izvijestila policija nepoznati je počinitelj izazvao eksploziju u Južnoj ulici uslijed koje su oštećeni Mazda 6 i Citroen C3 vlasništvo trgovačkog društva te fasada kuće vlasništvo 62-godišnjaka.
Komentari 2
ZA
Nastavlja se teorija 'Zagreb je siguran grad'
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Biti će da su uzeli kredit sa dobrom kamatom, koji baš previše revno ne vraćaju, pa Banka poslala opomenu!!!!