Deset pitanja i odgovora o slučaju posvajanja u Africi: Dobivaju li djeca odmah hrvatske dokumente?
Optužnica protiv hrvatskih državljana koji su pritvoreni zbog sumnje u trgovanje ljudima još uvijek nije podignuta jer se provjerava vjerodostojnost inozemnih dokumenata koji su korišteni u postupku posvojenja djece iz DR Konga
Komentari 19
Ne znam što su ti ljudi mislili? Zaobišli su institucije čiji su građani/državljani, otišli u zemlju čiji nisu državljani, ''posvojili'' djecu iz treće zemlje i valjda se mislili pojaviti tek tako s djecom u državi čije institucije su zaobišli.
Kad sam čuo tko je trebao posvojiti tu djecu, zaključio sam da su liberali pukli do kraja. Ovdje se bore za pobačaj, a odlaze u zemlju u kojoj je pobačaj zabranjen posvajati djecu. Što čeka dijete koje bi trebalo pripasti ovoj Noah iz Možemo koja je od žene "postala" muškarac i razmišlja (javno je obznanila) da eazmišlja da se podvrgne operaciji ugradnje penisa? Kaj su ljudi stvarno podivljali do kraja?
Cijela priča zvuči kao međunarodna mafijaška operacija šverca djece pod krinkom posvajanja. Tko zna gdje bi se ta djeca "izgubila" putem od Zambije do Hrvatske, gdje bi završila, i za koju lovu.
Perverzni i suhih genitalija, idu u Afriku po sočnu malu djecu, mlađu od 3 godine, s lažnom dokumentacijom. I mi, koji znamo da ovdje podržavaju pobačaje, trebamo misliti da su to sve "fini i bezazleni" ljudi?!
Zanimljivo kako si brane sektu. Zašto nije spomenuto kako je i muzemo preko svog dvospolnog člana takodjer uključeno u ovo?
Nadam se da će gulit jako dugo.
u Hrvatskoj moraš sve procedure zadovoljeti da možeš posvojit dijete, a kad otiđeš u Afriku i "kupiš"ili posvojiš djete i kad se vratiš u Hrvatsku, da li te netko pita dali zadovoljavaš uvjete za posvojitelja?
Treba neko od ovi desni stranaka da kontaktira tu africku zemlju i da im objasne ko su ti ljudi i kakvi pa da ih mogu strpati dozivotno u cumez. Ne trebaju nam te bolesne zivotinje nazad
Ovo se zove medunarodna kriminalna grupa.. child trafficking. 20 godina robije a RH nema ni sudstvo ni zakone za ovu vrstu Kriminala.
Sa čim se ovi ljevičari sve bave pa ovo je nevjerovatno..nikada nebi znali da nije drugih država koje provode zakone..ovdje mogu radit šta ih je volja dok imaju svog Plenkovića.
Da je riječ o hrvatskim braniteljima, u naslovu bi umjesto "slučaj posvajanja" pisalo "slučaj trgovine afričkom djecom".
Samo iznosim činjenice i ništa više ni manje.
ovi možemaši su krivi itekako, otišli su kupiti djecu i to je jedina namjera bila, jer uopće nisu uzeli osnovni dokument u nasem ministarstvu o namjeri posvajanja djeteta iz inozemstva?? dakle s namjerom da kupiš si otišao, tu nema ovo il ono..posebna je priča sto ih mediji stite, da je neko drugi već bismo znali i sta je jeo, sta je pio, sta je pjevao
Pricamo o ne samo drzavi nego cijelom kontinentu koji zivi isto kao sto je zivio I prije 5 tisuca godina I koji je prestankom kolonijalne vlasti bitno nazadovao. Suosjecanje je jedna stvar, ali stvarnost je brutalno drugacija.
Hrana za rulju opsjednutu mržnjom. Primitivci optužuju i "sudili" bi. Nije trebalo izlaziti s imenima. Što je sad s pravom na zaštitu osobnih podataka? Nek' se oglasi nadležna agencija za zaštitu istih.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto ih jednostavno ne nazovete pravim imenom, trgovci djecom?