Deseci tisuća ponovno prosvjedovali u Beču: Ne žele krajnje desničare i narodnjake u vladi ni 'narodnog kancelara' Kickla
Više desetaka tisuća ljudi, organizatori navode brojku od 30.000, prosvjedovalo je protiv mogućeg ponavljanja austrijske postizborne povijesti od prije 25 godina, pod geslom: "Ne plavo-tirkiznima" (FPÖ - ÖVP), koji upravo pregovaraju o sastavu nove austrijske vlade
Komentari 2
GN
Ljevičari na aparatima ! Narod Austrije će odabrati vlast a ne nekakve gey udruge ! Dosta su ljevičari uništavali ekonomiju Austrije !
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Treba im Plenkovica poslati, jer nakon njega nece imati nista protiv niti onih svojih krajnje desnih. Sa druge strane Hrvatima ne smeta da im je premijer osoba koja ne zna vise ni nabrojati koliko je njegovim ministara smjenjeno zbog korupcije.