Danas imamo 66 preminulih. Zabilježeno je 6987 novih slučajeva zaraze
Do danas je ukupno testirano 3,230.998 osoba, od toga 16.448 u posljednja 24 sata
Komentari 24
Ova vakcina ima neki strašni drek kad žele cjepiti sve zdrave ljude širom svijeta.
predivno 350 mrtvih tjedno bravo antivakseri ispunili ste plani svojih gazdi.,.
covid-potvrde svugdje su jedino rješenje zahvaljujući antivakserima i antimaskašima kojima je vlastita komocija življenja važnija od ljudskih života i prava drugog čovjeka koji dolazi u doticaj s njima - ako smatraš svojim pravom kršenje tuđeg prava da ga ne zarazišš onda sam prouzročuješ "diktaturu" kad ne shvaćaš čemu služe opći propisi i zakoni
antivakseri pune bolnice pa se upravo oni žale što su ostale bolesti na čekanju - prije će smak svijeta nego fanatici priznaju egzaktnost matematiku i razliku između nezaraznih i zaraznih bolestiju
samo cijepljenjem stanovništva se može koliko toliko suzbit ova pandemija i smrtnost može dovesti na najmanju moguću mjeru i to je to - i tu apsolutno ne smije biti svetih krava - zašto bi se čistačica ili kuhar u Saboru morali cijepiti ali zastupnici ne moraju - tako rekoše u dnevniku - i to bez ikakva a kamoli razumnog objašnjenja - političari ne igrajte se feudalaca i kmetova - basta! - dvostruka mjerila proizvode najviše antivaksera iz inata
A pozitivni.
Koliko je cjepljenih umrlo od drugih bolesti koje nisu korona,
Ako netko dobije mozdani udar a cjepljen je,od cega je umro, za pozitivne znam
sankcionirati sve one koji rade u zdravstvu a pumpaju antivakseraški fanatizam svojim hipointeligentnim izjavama koje će mnoge koštati zdravlja i života - i trebalo se ići u česte kontrole u zatvorene prostore - opalit malo bolje po džepu - a a tim novcem platiti kontrolore i poduprijet zdravstveni sustav
Treba se cijepiti trećom, što prije
Prije točno tjedan dana preminula je 41 osoba, a danas 66. Ovo što se događa je prestrašno.
Neznam sto bih rekao o ljudima, prošle godine svi su se kao brinuli za tuđe živote, pljeskala na balkonima za zdravstvene radnike, trgali se za wc papir i šta ja znam sve, a da ne spominjem kako su mi govorili da sam neodgovoran što putujem (jer moram) i bojali se biti u istoj sobi samom i ono što mi je bilo najbolje svaki je život kao bio bitan (velike moralne vertikale u hrvatskom drustvu) A sada kada je situacija deset puta gora isti ljudi ne vjeruju da covid postoji, ne vjeruju u podatke, znanost, cjepiva... I ono što mi je najbolje sad je kao ok kad 60 ljudi umre dnevno. Pa nije od toga, umrli bi ionako od gripe bla bla.. Totalno im je nebitno, kao i papcima na vlasti. Samo neka su birtije, kladionice i narodnjački klubovi otvoreni. Sve drugo neka stane, covid potvrde za muzej i školu a nakon toga u lokalne u birtiji lagano u zatvorene zadimljenim prostore, može i bez maske. A zdravstvo nam i netreba, pa da, rakija i cigareta liječe sve pa i covid. A onda kad ti netko bliži nadrapa panično na velesajam pa se guzvaj i cekaj po kiši za cjepivo koje tek za mjesec i po možeš očekivati kakve takve koristi. Cijeli svijet je lud, svi su ovce, osim nas pametnih skupa sa Bugarima, Rumunjima, Srbima... dno dna...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U nekim Americkim bolnicama pao je broj zaraze kada su ih pitali što je uzrok tome rekli su smanjili smo broj ciklusa pcr testa na 25 ne kao što ke bilo da sada 30-40