Đakić odgovorio na poziv iz Srbije: Dok nema priznanja agresije, poklona žrtvama i pronalaska nestalih nema nikakvih razgovora
Đakić je komentirao i izjave predsjednika Udruge specijalne policije iz Domovinskog rata Josipa Klemma
Komentari 7
zašto rh do sada nije proglasila četničku organizaciju zločinačkom odnosno terorističkom, etnocidnom i genocidnom jer u svemu su sudjelovali ?
Hrvatska je već država bez dostojanstva ovako još uvijek nedekomunizirana i nedetitoizirana ali da hrvatski branitelji pregovaraju s agresorima to je prevršilo svaku mjeru vrijeđanja
nenormalno je i moralno poremećeno da itko a pogotovo hrvatski branitelj uopće razmatra ikakvu vrstu razgovora i pregovora s agresorima - kada bi pristali na takvo što nakaradno automatski bi tim činom priznali tezu o građanskom ratu i moralno bibi izjedančili agresore i branitelje i agresorsku Srbiju s napadnutom Hrvatskom
Idiote zadrti... pa zbog pronalaska nestalih se i trebate sastati. Kako inače misliš da ćemo saznati gdje su?! Može on tako pričati zato što njemu nije nitko među nestalima...
Ima li Đakić možda još kakvu - npr. glazbenu - želju?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tako je!!!