Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Da sam neprijatelj Hrvatske, kao što tvrdi Brkić, u svakoj bih prilicipoticao isticanje ustaških simbola

Korov koji je posijao Tomislav Karamarko širi se lako i nad njim ne treba prolijevati znoj

Komentari 24

DU
Deleted user
17:16 10.09.2017.

kako se samo ovaj predvidljivi novinarčić prepoznao u brkićevoj izjavi!!!!

VL
GU
Gustirna
17:52 10.09.2017.

Ma idi bre pa se leci...za sve ima leka ...ali u srbiji a ne na nas racun.

VL
MI
Milan1
17:25 10.09.2017.

branimire, ti si korov! Iskomleksiran, nedorecen i nejasan. Pojma ti nemas o potrebama i emocijama obicnog hrvatskog covjeka. I zato i jesi korov. No zivimo u samorazarajucoj drzavi, bez buducnosti u kojoj su takvi kao ti dobro zalijevani i stimulirani za rast. Dobrodosao si svima onima koji preziru Hrvatsku.. I korove, pocni se baviti necim drugim. Ostavi se dociranja. Slab si i neuvjerljiv, kao i onaj kojeg, kao napadas u svom balega lamentiranju..

VL
DU
Deleted user
19:07 10.09.2017.

Ružno je zapravo što se priča o "reviziji povjesti". Zar bi povjest sa ustanicima Gojkom i Đokom te žandarom Vasilijem trebala biti i danas? Zar nije bilo dosta 50godina laži? Kome je trebala ta povijest? Zar bi trebala biti i i danas u školama? Ndh jest kvislinška tvorevina. To samo pokazuje što su srpski šovinisti radili u periodu prve Jugoslavije. I koilko je Hrvatska bila opustošena, opljačana i devastirana. Drugim rječima slaba,pa je u ustašama vidjela osloboditelje. Slaviti danas ustaše je maloumno. Ali, velika većina te poražene vojske nisu bili koljači. Što reći o dečkima sa 16godina koji polažu prisegu u ožujku 45? Zar su zaslužili smrt? Što reći o drPetriču ministru zdravlja u Ndh? Zar nije tolikim ljudima pomogao? RH se nema kome, niti zašto ispričavati. Ustaše pripadaju u povjesnu ropotarnicu, jednako kao i partizani. Povjesničari trebaju taj dio zabranjene povijesti , osvjetliti bilo to pravo nekome ili ne. A zašto taj poklopac ustaštva visi nad RH danas? Da funkcionira pravna država i institucije sustava, da se radi i zarađuje, ničeg od toga ne bi bilo. Kad svega toga nema, onda te podzemne vode i bočni vjetrovi kojima je RH proštrikana postanu jaki.

VL
Avatar Le-Freak
Le-Freak
08:30 11.09.2017.

Mislim da postoji nacionalni konsenzus da Partizani i Ustase vise nisu tema odnosno samo sluze podjelama i destrukciji u ime vanjskih interesa. Zasto onda samo ljevicarima puna usta te teme i tih podmetanja da je svatko Ustasa tko nije njihov?

VL
VN
vnov
21:33 10.09.2017.

Ti si sa svojim komentarima i pisanjem neprijatelj Hrvatske i Hrvata,takvi ne bi smjeli imati prostora u medijima bez obzira na demokraciju jer zagađuju javni prostor.

VL
DU
Deleted user
09:39 11.09.2017.

pofuk ti si prijatelj komunizma a vaso brkić mrzitelj komunizma

VL
FM
fmihoci1
21:22 10.09.2017.

.... "što rastače, osiromašuje i koči napredak ove države? ----- u osnovi nesposobnost, posebice državne politike, da spozna tekuću hrvatsku stvarnost: zaostalo obrazovanje, siromaštvo hrvatica i hrvata, klijentelizam i korupciju koji nagrizaju temelje države hrvatske, uključujući one koji nezadovoljni prigrabljenim nezasitno traže još (ne kulture i socijalne osjetljivosti, nego materijalnih drangulija, za sebe i nasljednike svoje) itd. itd. (dodajte sami) ----- tek spoznaja, ili priznanje dubine gnoja u kojem smo zaglibili, ključ je izlaska iz propadanja .....

VL
AP
ante_pustinjak
12:05 11.09.2017.

taj pofuk se iz kolumne u kolumnu sve više sramoti! petlja se u sve i svašto, čak i kad blagog pojma nema o materiji, pa s visoka docira! dobro su ga u toj kasarni za vrijeme služenja jna potkovali za sva vremena! jer, najgori su oni koji su tobože kanili služiti bogu a onda se okrenuli k vragu! oni su najvjerniji sluge crvenih kmera! njegove tzv. kolumne vrijeđaju zdrav razum svakoga hrvata! nema mu pomoći! jedino možda molitvom da ga bog dobri izvede opet na pravi put! jer, nikad nije kasno!

VL
SK
skostani
18:35 11.09.2017.

Ja volim Hrvatsku a ne mislim kao Brkić! Brkić upravo radi ono što su radili totalitarni režimi, koje on s jedne strane voli a s druge strane osuđuje, imputira. Imputirati- pripisivati (krivnju ili nedostatak), bezrazložno okrivljivati, sumnjičaviti, podmetnuti, prebacivati.

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
00:14 11.09.2017.

Upravo tako Branimire, postali smo taoci krivotvoritelja.

VL
Avatar Bearserker
Bearserker
20:04 10.09.2017.

Najveci neprijatelji ove drzave su upravo slicni brkicima,ercegovcima i njima slicnima koji cak ni roodjeni nisu u Hrvatskoj!! toboze najveci patrioti,da da znamo zasto i kako!Pljuc Balkan....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.