Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 166
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
sirija
Povratak na članak

Crvenom križu ipak uskraćen pristup Bab Amru

Ekipe Međunarodnog odbora Crvenog križa i Sirijskog arapskog Crvenog polumjeseca ostale su u Homsu.

Komentari 12

K1
k1milica
06:27 03.03.2012.

crveni kriz je dobra ideja ali oteta od strane mafije masije kako zelite...rat se vodi po strogim pravilima ...kad nemoram trositi novce na zbrinjavanje ranjenika mogu kupiti jos oruzja,,,,,, neutralno jedan kojac i djete su ljudi (i jesu)

VL
OB
-obrisani-
11:14 03.03.2012.

:10h irani je napisao/la: Mrzitelji civilizacije su i ovdje sve pojednostavnili na sebi svojstven nacin. ******************** Mutavi,nikako da nam objasniš što je to civilizacija i tko su njeni nositelji i oslonci? Nisi cvaljda mislio na vas divljake ?! Crveni Kriziz je cionisticka organizacija, a \"The Guardian\" su cionisticke novine. **************************** A ti tobože nemaš pojma o tome ? E pa onda je dobro da si sad saznao.

VL
OB
-obrisani-
20:12 02.03.2012.

Usto, mnoge su obitelji napustile Bab Amr, a mi ćemo im pomoći što prije budemo mogli - rekao je predsjednik Međunarodnog odbora Crvenog križa Jakob Kellenberger, prenosi Al Jazeera ++++++++++++++++++ A tko bi drugi bio predsjednik Međunarodnog odbora Crvenog križa,nego zionist.

VL
OB
-obrisani-
20:27 02.03.2012.

Strani mediji su javili da su Homs i Bab Amr oslobodjeni od domacih petokolonasa ,stranih placenika i fundamentalista

VL
RI
Riznica
20:31 02.03.2012.

02.03.2012. u 20:12h ploto is back again je napisao/la: ----------------------- Ako enmas sta da napises, ne lupetaj .. Ono sto cionistima odgovara je da vlast u Siriji ima krvolocna dinastija Assad koja iz svog kukavicluka prema izraelu koji su mumu oteli Golansku Visoravan i koji ulaze i kad zele bombarduju mu drzavu kao 2007 ubija svoj narod da bi zadrzao vlast ...

VL
RI
Riznica
20:36 02.03.2012.

Zlocini nad neduznim civilima, zenama, djecom, koje vrsi porodica Asad traje vise od 40 godina..Sirija je prezivjela, od tatarskih osvajanja, preko krstaskih ratova pa do starih i novih kolonizatora pa prezivjece i pobjedice hladnokrvne ubice od Assadove porodice.. Sada su poruseni svi mostovi ... Kao sto kaze Svevisnji u casnom Kurànu : „Dopušta se odbrana onima koje drugi napadnu, zato što im se nasilje čini – a Allah je dosta kadar da ih pomogne.“ (Al Hadždž; 39)...

VL
OB
-obrisani-
20:45 02.03.2012.

02.03.2012. u 20:31h Riznica je napisao/la: 02.03.2012. u 20:12h ploto is back again je napisao/la: ----------------------- Svi sunetski diktatori su bilio pregaženi od Izraela.Izrael je zadnji kojem odgovara Assad na vlasti jer Izrael ne može efikasno i sam napasti Iran bez da se u Siriji sruši režim i instalira proizraelska vlast koje bi pristala na instaliranje zionističke vojne infrastrukture radi napada na Iran. Nevjerovatno kolijko ste vi vehabije priglupi ! Pa šijti su za vas napredna civiliacija 500 godina ispred,

VL
OB
-obrisani-
20:48 02.03.2012.

02.03.2012. u 20:36h Riznica je napisao/la: ++++++++++++ Sve same laži i neistine,Vidi se da podržavaš radikalne islamiste ,a jer si i sam to isto.Siriju su napali teroristi pod vodstvom zapada,U Homsu su radikalni elemnti iz Libije i sirijski suniti ,ubili najviše kršćana i to podmetali Assadu.

VL
WA
wahr
21:21 02.03.2012.

Prema opširnom istraživanju lista The Guardian, ovakve \"revolucije\" izdašno financira američki State Department, produžnica USAID, američki Nacionalni demokratski institut za vanjska pitanja (\"National Democratic Institute for International Affairs\"), američki Međunarodni Republikanski Institut (\"International Republican Institute\"), nevladina organizacija Freedom House i fundacija Open Society Institute u vlasništvu George Soroša. Primjerice, američka organizacija USAID nimalo ne skriva svoju upletenost u unutarnju politiku drugih država - u njihovim brošurama otvoreno se \"hvale\" gdje su proveli koju \"revoluciju\" (cijelu USAID boršuru u PDF formatu možete naci na internetu

VL
K1
k1milica
06:23 03.03.2012.

a guardian je cionisticka novina, tj u facu vam kazu,

VL
OB
-obrisani-
10:11 03.03.2012.

Čestitke Assadu ! A taj crveni križ na čelu sa tim židovom Sirijci trebaju protjerati iz zemlje, jer neće objektivno izvjestiti o stanju u Siriji, nego će kao i dosada izvještavati laži, a te strane plaćenike treba po kratkom postupku !

VL
WW
WIR WERDEN SIEGEN
09:26 04.03.2012.

Pa onda se preselite u pojas Gaze,pustiće vas braća Izraelci.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.