Croatia osiguranje: 4 mil. smo jeftiniji, no HZZO je sam sebi dao posao s MORH-om
Razmišljamo prijaviti Hrvatsku Europskoj komisiji, kao što je u Sloveniji učinilo osiguranje Adriatic Slovenica, kaže Damir Mihanović, šef CZO-a
Komentari 12
Kako ono partija kaže? Radimo transparentno i po zakonu.
Sve će to narod platiti.
Svi gemaju, pa da ta 4 milijunčeka nije provizija. Najjednostavniji način gemanja. E moj narode!!!!!!!o
...organizirali tribine... baš se lijepo družili i sa sadašnjim ministrom... angažirali i HZZO-ove propale menadžere...čak ni novi pomoćnik ravnateljice HZZO-a nije bio dostatan... i posao propušten... strašno... i sada će prijaviti svoje drugove Europskoj komisiji...
A kod kojeg osiguranja su 2008. bili životno osigurani umirovljenici najboljeg društva Crvenog križa u Hrvatskoj? Jel i MORH uplaćuje životno osiguranje svojim umirovljenicima? Jel i DORH uplaćuje životno osiguranje svojim umirovljenicima?
Moja dr opće medicine, u Zagrebu, ne prima CO dopunsko osiguranje. Samo HZZO. Pa ne vidim sporno da je MORH, koji ima zaposlene po cijeloj HR, uzeo HZZO. Bar je ljudima osigurao da im dopunsko svagdje vrijedi!
pa razlika je u proviziji
a tko bude platio tih 4 milijuna plus, možda sdp
I CO i HZZO su dio države. A koliko mi je poznato i MORH. Ni jedan nije privatni. Za sada. Bilo kakav ugovor između te tri institucije je presipanje iz šupljeg u prazno. I kad neki od njih započnu sa talasanjima, znači da se netko našao zapostavljeno. I na kraju sve se naplati od stanovnika Hrvatske. A nekom poskoči rejting u javnosti. Žalosno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Robert Ježić je 2009. godine donirao 200 tisuća kuna predsjedničkoj kampanji Ive Josipovića. Predsjednik je kasnije u više navrata kazivao kako će, dokaže li se da je nezakonito stečen, novac vratiti. No nakon što je pročitao pravomoćnu presudu, kaže da da neće. Kazao je kako je uvidio da tvrtka registrirana u Švicarskoj, koja se spominje u nezakonitostima, nema veze s Ježićevim Diokijem koji je njemu dao novac za kampanju.