Crnogorski premijer čestitao Hrvatskoj na preuzimanju predsjedanja Vijećem EU
Hrvatska je danas preuzela šestomjesečno rotirajuće predsjedništvo Vijećem Europske unije, šest i pol godina nakon što je postala članicom EU-a
Komentari 3
Platite ratnu odštetu pa čemo onda razgovarati.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ole: CG nije platila ratnu štetu srbo jer da prodaju cijelu zemlju nemaju za 1% onoga što su uništili, i ne javljaj se sa glupim komentarima više.