Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Konkurencija nas tek treba stići
Povratak na članak

Crna Gora tek sada uvodi za turizam ono što Hrvatska ima već 8 godina

Odluka o eVisitoru donesena je u mandatu ministra turizma Darka Lorencina, a u međuvremenu je zapela za oko nekolicini turističkih zemalja koje svoje goste još uvijek zbrajaju ručno. Među njima je, primjerice, i Mađarska, a odnedavno bi eVisitor željela 'kopirati' i Crna Gora

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.