Cimerica iz ćelije Smiljane Srnec: 'Vikali su joj da je ubojica, jedna zatvorenica polila ju je vrućom kavom'
Slobodno vrijeme provodile su gledajući televiziju, igrajući država-grad-selo te su više puta čitale ljubavne romane koji su im bili dostupni.
Komentari 3
DU
Da ove ne bi molile za milost??
LI
"ju je polila" a ne "ju je prolila" vrućom kavom
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma daaaa... Nevinašće je, definitivno! Sve je to namješteno; i to da joj je netko strpao leš u zamrzivač (a to što ga ona 19 godina nije otvarala, a Bože moj) i to da su našli njezin otisak palca, i to da je imala njezine dokumente sa kojima je prelazila u Mađarsku (a njezina sestra je sa istim tim dokumentima bila "živa" u inostranstvu) itd, itd... Ma nevinašce, kažem ja!!!