Čim je pao snijeg Djedu Božićnjaku ukrali saonice
Voditeljica Turističkog ureda Boška Ban Vlahek pozvala je kradljivca da ih vrati jer je ulica pod video nadzorom, pa je bolje da "izbjegne neugodne i nepotrebne situacije"
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Boška trk po sonjke, nebu tebe jen balavec zaheboval. Tri dni nek stoji s dedekom i sonjkama na zimi!