Cijeli svijet prati rasplet: Pred sud izlaze 452 člana mafije koja djeluje na pet kontinenata
Ndrangheta je jaka postala u Njemačkoj, no to nije i jedina država u kojoj se vidi utjecaj te kriminalne skupine
Komentari 6
nije to nista. da krene istraga u rh bilo bi najmanje 100 puta vise takvih pred sudom. samo sto bi kod nas suci presudivali sami sebi pa opet nebi bilo kaznjenih.
Mi nikada nismo imali tako hrabre tužitelje, niti blizu. Najispravniji opis bi bio da su totalna suprotnost.
Centar mafije i pranje novca je Njemačka .
ovo što je rekao Gratteri o kulturno-obrazovnoj spremi parlamentaraca iz Prve Republike i ovih novih, to vidi i običan narod... ovi sadašnji političari čim otvore usta vidi im se da nemaju kulturni background...govore i izražavaju se kao uličari...to je jako niska razina, kao da su s prostitutkama tikve sadili
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kod nas bi trebalo čak i više njih sjesti na klupu. Mali smo ali nema nam ravnih. Tko ne gladuje taj krade. Malo je onih koji imaju dobra primanja i sa time su zadovoljni. Obično se pojavi neka dobra prilika koju ne treba propustiti jer tko zna što će biti sutra