Charles s katarskim šeikom ispijao čaj pa uništio posao
Britanska građevinska tvrtka podnijela je tužbu sudu protiv britanskog prijestolonasljednika jer je, kako tvrde, svojim utjecajem omeo posao vrijedan tri milijarde funti.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ha, ha, ha! Imaju i oni svog Mesića!