Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 120
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Građani oprez
Povratak na članak

Čabranka ostala bez novca, nepoznatom muškarcu dala broj računa i OIB

Policija upozorava građane da nikome putem telefona ne daju svoje osobne podatke ili podatke o brojevima svojih bankovnih računa i kartica i pozivaju ih da o ovakvim ili sličnim pozivima odmah obavijeste banku

Komentari 10

AD
adrian
13:50 07.05.2014.

Nije mi jasno kako pomocu broja tekuceg rn-a i oib-a mozes u banci dignuti pare?!?!?

VL
Avatar Drazen Klaric
Drazen Klaric
14:35 07.05.2014.

Hm, pa otkrit će se kakvom je transakcijom skidan novac. Postoji trag.

VL
Avatar eli974
eli974
14:12 07.05.2014.

ovo mora da je neka intelektualka s pašnjaka Gorskog Kotara!

VL
BA
balic
14:10 07.05.2014.

A vidim da nije jadna jedina ,ima jos netko ko misli ko ona.

VL
IS
Iskra1
14:11 07.05.2014.

Gdje je bio zdrav razum?

VL
DU
Deleted user
13:52 07.05.2014.

Stvarno moraš imati kvocijent inteligencije - kokoši, da nepoznatoj osobi preko telefona daš svoje osobne podatke. Nije za žaliti.

VL
BA
balic
13:26 07.05.2014.

Ozbiljno ,nije mi zao,kako mozes biti naivan pa preko telefona ili online bilo kome OIB i broj tekuceg racuna dati. Tu treba sva alarmantna zvona da zazvone ,kod nje su ocito bila iskljucena.Banka ima sve podatke i OIB i brojj tekuceg racuna,ovo je bio netko tko nju pozna ali ne i broj tekuceg racuna i OIB.a.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.