Bulatu i Vraneševiću uvećane kazne zbog ubojstva šest Hrvata
Optuženi su proglašeni krivima jer su od 19. do 23. ožujka 1992. u Banskom Kovačevcu, u tadašnjoj tzv. Republici Srpskoj Krajini, ubili šest civila hrvatske nacionalnosti
Komentari 6
Interesantno da ovakva tema nema komentara. Hrvatsko sudstvo bi se moglo malo ugledati i nesto nauciti. Ne bi bilo na odmet malo vise procesuiranja ratnih zlocina, a malo manje mastanja o lusuznom namjestaju od ebanovine.
pa šta se sad ne javlja onaj slinavac jarnjaki ostali iz pravosudja? šute ko što bi srbi rekli ko p.... u šaci....
Imaju srece sto je u to doba maksimalna bila 20 god.,ispusili bi oni vise,stoka napaljena,neobrazovana! A vi,Hrvati,branite one svoje zlocince, e,zato su Srbi bolji od vas! Doci ce i Mladic i magacioner na red...Kad tad...
Samo, ima jedna....\"sitnica\"!!......Ove i, slične presude su \"zamagljivanje\" javnosti!! Svi zločinci, slobodno žive u Srbiji---provjereno!!!!! Toliko o srpskom pravosuđu i.....\"poštenju\"!!
30.04.2011. u 07:24h Djogani03 je napisao/la: Samo, ima jedna....\"sitnica\"!!......Ove i, slične presude su \"zamagljivanje\" javnosti!! Svi zločinci, slobodno žive u Srbiji---provjereno!!!!! Toliko o srpskom pravosuđu i.....\"poštenju\"!! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ala lupaš gluposti konju, svaka čast. Mi ne slavimo naše zločince kao vivi vaše i dajete im imena trgova. Ko god je osudjen, čami u zatvoru. I ova dvojica će. Mislite na vaše zločince koje krijete svuda okolo, ostavite nas da naše procesuiramo jer to radimo konstantno. Ostali su još Mladić i Hadžić, ali će i oni doći na red.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako su osudjeni Svaki zlocin da bude kaznjen.