Medvedev prijeti smrću zbog atentata na nacionalističkog pisca: 'Ponekad se događaju incidenti i nesreće'
Udari na ciljeve koje drži Rusija intenzivirali su se u posljednja dva tjedna, posebice na Krimu. Ukrajina, ne potvrđujući nikakvu ulogu u tim napadima, kaže da je uništavanje infrastrukture priprema za planirani kopneni napad.
Komentari 37
...Ukrajina, ne potvrđujući nikakvu ulogu u tim napadima, kaže da je uništavanje infrastrukture priprema za planirani kopneni napad. - u koju ste vi školu išli?
Nije to obrat, nego oni glume da se kao svađaju šef Wagnera i Kremlj, sa ciljem da zbune neprijatelja. Vidite da se to svako malo događa, pa se onda kao pomire. To je ratna taktika.
Nacionalistički pisac - stvarno nemate srama.
"PravedniSrbin" piše da su Tatari "bili na strani nacista" u nečemu što on naziva ww2 -- vjerojatno ne zna da se na srpskom to zove drugi svetski rat (u jekavskom srpskom: drugi svjetski rat). Tatarski je narod bio žrtva staljinskoga terora, i nisu svi bili "na strani nacista", ali su svi bili kolektivno kažnjeni. -- A "logikom" putina i sličnih, ako je Ukrajina bila "novorossija", onda je očito da je Rusija svojevremeno otela krimski kaganat, pa sada -- što? Idemo koje stoljeće u nazad?
PUTOVNICE???? "Ukrajinci s ruskim putovnicama evakuiraju se iz grada u blizini nuklearne elektrane Zaporižja koju su okupirali Rusi..." -- Vidi se da urednici zapravo uopće ne čitaju sadržaj "komentara" "čitatelja". Već sam nekoliko puta ispod članaka o rusijskoj agresiji pisao o tome da rusijske okupacijske "vlasti" na okupiranim ukrajinskim područjima ne daju ljudima nikakve "putovnice" -- ruska riječ passport označava dvije različite isprave: i osobnu iskaznicu (onda je to unutarnji = vnutrennyj pasport) i putovnicu, pasoš (onda je to vanjski = vnešnyj passport). Malo logike: da okupatori tim ljudima izdaju putovnice, ti bi ljudi mogli pobjeći izvan te fantazirane "Novorossije". Još jednom: NISU "putovnice".
Nitko ne smije ubijati ruske ljude. To mogu samo Rusi, raznim nesrećama. Inače slabo je pameti na obje strane, nitko da se sjeti isključiti elektranu dok ratuju oko nje. Bojim se da im oboms odgovara da zapapre Europi, svaki iz drugih motiva
Zadruga se niti ne povlači niti će ostati bez oružja rekao je dirigent. Očito je kako svi nasjedaju na ove takozvane "informacije"
Patriot ne može oboriti Kinžal.
Tatari su bili na strani nacista, ubijali su Ruse i dobro su prošli .Ili možda misliš da su Rusi nakon ww2 prebali da nagrade Tatere!?Ili možda da im poklone Krim, hahhahahha :-)
Ukrajina je izgovor NATO-u. Rusi mogu vjerovati samo Bogu!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad pocinju godisnji odmori u toj ruskoj vojski?....da se zadnji put osuncaju na Krimu i okupaju u moru