Brodogradnji 100 milijuna manje, a gubi i štedljivi Kotromanović
Nominalno je najveći dobitnik Mirando Mrsić, a najveća gubitnica Milanka Opačić, ali samo na papiru
Komentari 12
Bivši ministar ove vlade je zaboravio da godina ima 12 mjeseci! Da, Milanovićev najdraži ministar Jovanović je isplanirao proračun za 11 mjeseci, a mi tu ozbiljno raspravljamo o planu Kukuriku vlade za sljedeću godinu.
Umjesto da ukinu nepotrebne uhljebničke agencije, jedinice lokalne uprave kojima je jedina uloga 5-6 zaposlenih stranačkih kadrova, smanje troškove za nepotrebne studije i intelektualne usluge, donacije razno raznim udrugama i da ne nabrajam dalje, oni smanjuju obrazovanju, zapošljavanju, privredi, obrani......... Fakat su totalno nesposobni (ili možda nisu, možda je samo bitno da imaju za sebe i svoje a vi ostali .. .....!)!!!
Gubitni? Najveci gubitnici smo mi, papani koji ih trpimo.... jos od 90-ih
Ovi hoće i pobunjenim dat mirovine
Štedljivi Kotromanović će u Ukrajini servisirati eroplane!
nije mi jasno zašto raste proračun ministarstva branitelja da nas neće biti možda više iduće godine...
U ovoj situaciji smanjivati budzet Ministarstva obrane je smijurija: pogledajte malo sto se opet desava u Srbiji povratkom Seselja i njegovih proklamacija o velikoj Srbiji!!!
Ništa se u ovoj državi neće pomaknuti na bolje dokle god su nam na vlasti ove nesposobe "iz regiona"; Zoki i ekipa sa planom 21. Pa ti ljudi nikada nisu htjeli slobodnu i samostalnu RH, kako netko uopće možete pomisliti da oni žele dobro Hrvatskoj?!
Sta nam vrijedi tolika usteda,ako nam za presednicu i parlament dodje ponovo HDZe na vlast............Tako je 2000,Mesic smanjio presednicke ovlasti,raspustio puciste generale.....deblokirao Hrvatsku od sankcija........Naravno racan krenuo sa ustedom,ozakonjnje HVO branitelja,smanjenje primanja........Sve kako bi se vec tada nadoknadila HDZe steta............Poslije tri godine morali su odustati sa vlasti,jer je HDZe uvjerio svoje da prave YU....i tako su ponovo dosli na vlast.......Vratili su braniteljima sve uvedene restrikcije,povecali branitelje za duplo,usporili brzinu pregovara za ulazak u EU,uvecali cijene autocesta........rezultat toga je danas jos veca zaduzenost Hrvatske i skoro bankrot,i mnogi HDZeovci u "kazamatima" Hrvatske............Tako ce biti i sa ovim reformamam i ustedama,a vidimo da je HDZe sve svoje omadjijane birace "balvanizirao",a HDZe branitelje istjerao na ulicu,sa ciljem da nam se ponovi njihova vladavina,i povecanje prava svima svojima od ponovnog zaduzivanja Hrvatske........Nebi se bilo problem ni zaduziti da HDze sve te kredite nepretvori u svoj osobni kapital,bilo crni,bilo legalni na HDZe nacin............Naravno ako dodju na vlast,kako na javljuju ,radice sve kontra od ovih,ovi rezu,a oni ce se zaduzivati bez rezova,rezultat toga bi bio jos veca zaduzenost Hrvatske i Hrvata,do unistenja.........Nemoze covjek ni njih kriviti,nego one koji im za takve rezultate daju glasove,a poslije kukaju,kako ih drzava unistava i raseljava,a jasno upozoravani u izbornoj kampnji ,kako ce se razvijati Hrvatska sa ovim ili sa onim....samo je trebalo izabrati,a ne nasijedati da nas netko ima potrebe braniti od izmisljenje YU i udbasa,koji su odavno proslost,no i pord toga ,mnogi se natjeruju na mrznju kako bi se obracunali sa odavnm mrtvom drzavom iz proslosti....Ako Hrvati sposznaju i mogu se "skinuti" sa lasnih lustracija,ispravljanja povjesti ........i somovskim davanjem glasova na iste fore od 90ih........
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Moglo bi se sasvim ok ustedjeti ukidanjem ministarstva branitelja.