Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Neredi eskalirali
Povratak na članak

Brazilski dostavljač heroj Irske: 'Kacigom sam udario i svladao dublinskog napadača'

Irska policija osudila je u petak kao "neopravdano nasilje" nerede u središtu Dublina nakon napada nožem u kojem je ozlijeđeno troje male djece i jedna žena. Djevojčica (5) je u kritičnom stanju.

Komentari 14

DU
Deleted user
10:32 24.11.2023.

Znaci kršćanin je spasio kršćansku djecu u kršćanskoj Europi od muslimana?

VL
Avatar Evo zore, evo kroasana
Evo zore, evo kroasana
10:46 24.11.2023.

Kad napraviš dobro djelo, onda si imigrant. Kad probodeš troje djece nožem, onda si samo rastrojen.

VL
Avatar Graničari Stari
Graničari Stari
11:45 24.11.2023.

Lažljivi ljevičari muče kad 100 puta 100 mulimana imigranta ubije nekog u Europi ali sad ponosno izjavljuju da je Brazilac imigrant. S takvima mi imamo posla.

VL
DU
Deleted user
11:22 24.11.2023.

Nek mi znamo da je hrabri brazilski IMIGRANT spasio djecu. A tko ih je napao, manje bitno...

VL
Avatar Noldor
Noldor
11:47 24.11.2023.

Kaj kaže hodža u džamiji da je uvijek bio dobar mladić, mrava ne bi nožem ubio, samo troje irske djece. By desničar.

VL
Avatar Hrvatski domobran
Hrvatski domobran
11:46 24.11.2023.

A jel napadač musliman imigrant isto heroj za vas ljevičare?

VL
Avatar nisam_robot
nisam_robot
10:08 24.11.2023.

U sličnom takvom napadu na djecu na dječjem igralištu je muslimanski napadač prvo proglašen kršćaninom. I to samo i jedino od lijevih struktura da bi zataškali što su nam učinili pozivajući ove .... u naše zemlje. Znači ni navodi o ovome napadaču da je 20 g tu i da ima irsko državljanstvo ne moraju biti istiniti.

VL
Avatar Trgovac
Trgovac
11:49 24.11.2023.

Da nema imigracije ne bi bilo niti ovog slučaja pa čovjek ne bi morao spašavati nikoga.

VL
Avatar Hrvatska Banovina
Hrvatska Banovina
11:50 24.11.2023.

Imigracija je najveće zlo na Zapadu danas uz ekstremnu ljevicu koja to potiče.

VL
Avatar Idler
Idler
12:57 24.11.2023.

"...herojski okomili..."...koji je ovo jezik !??

VL
DE
Dex
10:19 24.11.2023.

znači imigrant brazilac spasio djecu a da se pojavio navečer ovi desničari bi ga priklali jer je imigrant ..... čudno kako se nitko od tih desničara nije htio umiješati a ima informacija kako je podosta mladih iraca samo gledalo napadd i nije se htjelo miješati

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.