Branitelji napravili spot podrške nogometašima
Poručujemo kako ćemo ih i dalje vjerno pratiti i navijati za njih – stoji u njihovoj objavi
Komentari 7
Nisu to branitelji nego pripadnici dviju udruga. I to profiterskih a ne braniteljskih na čelu s Jovom Klemom. Ja kao branitelj dajem punu potporu hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji a "podrška" se može dati Srbima i možda Muslimanima iz Bosne. Pravi hrvatskiski branitelji su ginuli da se u hrvatskoj državi može slobodno govoriti hrvatskim jezikom, a ne da bi Klem huškao ljude u šator i da bi nakon 550 dana, u kojem nijednom nisu spomenuti ni Praljak ni Petković, žderao i lokao s Fredom Matićem i oni Vidovićem podrumašem iz Šibenika, i da bi epilog bio takav da Klem dobije koncesiju za osiguravanje one Sodome i Gomore na Zrću, a mi branitelji koji smo u toj sramoti odbili sudjelovati skupa s njima etiketu partizančina iz SUBNOR- a. Jugomilicioner Jovo Klem!
Njima je bolje da šute
Moš mislit šou do neba
A da se, konačno šatoraši prime posla??
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Velike riječi, hvala Vam !