BP za sanaciju bušotine već potrošio dvije milijarde dolara
Jedan radnik s platforme Deepwater Horizon koja je eksplodirala 29. travnja kazao je BBC-u da je otkrio kvar na opremi i curenje nafte danima prije nesreće.
Komentari 3
Ponovit ću svoj post koji sam postavio u jednom drugom članku ... . --------------------------------- . Ovo će biti GORA katastrofa od černobila, ..... navodno se već planira scenarij gdje se mora DUGOROČNO evakuirati na DESETKE MILJUNA ljudi iz obalnog pojasa zaljeva u SAD-u zbog poslijedica ovog zagađenja .....
kakve veze ima koliko su potroshili ako nisu nishta napravili... osim toga ova bu tragedija povukla Svijet u nove tehnologije a ne na naftu, nadam se da to bude posljedica ove katastrofe...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo te takva nesreća da je to teško rijećima opisat. Nikakve pare ne mogu nadoknadit štetu prirodi za ovo što se događa. Daj bože da se što prije zaustavi i nigdje nikad ne ponovi