Bošnjaci u parlamentu blokirali HDZ-ove izmjene izbornog zakona
Proglašavamo prijedlog zakona štetnim po vitalni nacionalni interes bošnjačkog naroda - kazao je SDA-ov zastupnik Asim Sarajlić.
Komentari 27
Bitno da mi imamo potpredjednicu Vlade koja obožava Hrvatsku 🤦
A Vlada će šutiti i traziti pohvalu za izdaju vlastitog naroda kako su i učili od svojih očeva. Predsjednika prozivaju zbog poziva na blokadu Finske i Švedske za NATO dok se to ne u redi. Sad mogu s Bildtom dalje raditi na uništenju Hrvatskog naroda.
Može "bošnjaci", nema problema samo onda vratite putovnice i ostale dokumente
Sve je po pravilima i odredbama Daytonskog sporazuma, potpisi čvrsto stoje
Bojkotirati izbore oziviti Hercegovacki entitet ko Srbi
ništa ljudi moji, moramo pravit više dijece da bi imali nekakva prva, to je to. uvijek pobjeđuje ona veča skupina, zato čuvajmo barem hrvatsku ali i to je teško kada naša vlada naseljava kojekakve indijance iz kojekakvih tonguzija
Kakav jadan komentar
hrvati su mala manjina u Bosni, sta bi oni? Ne moze saka ljudi naredjivati u tudjoj drzavi...
HDZ ne brani hrvatski narod nego brani svoju vlast. HDZ želi da kao u Hrvatskoj budu vječna stranka.
Meni su bitniji Hrvati koji su rođeni u Hrvatskoj te imaju obitelj u Hrvatskoj te su zbog ucjene HDZ-a morali napustiti zemlju nego neki wanna be Hvrati koji nisu rođeni u Hrvatskoj, nikada nisu živjeli u Hrvatskoj ali žele uporno biraju stranku koja pljačka Hrvatsku, tako da realno Hrvati iz BiH nanose zlo Republici Hrvatskoj. Također ta Bosna štiti kriminalce koji su opljačkali Hrvatsku. Mamić, Tadić, Kutle.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koga briga za Hrvate u BiH, neka nemaju nikakva prava, bitno da smo mi našim manjinama dali tako velika prava kakva nema ni jedna zemlja na svijetu.