Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Izvanredni sastanak
Povratak na članak

Boras narušio autonomiju Hrvatskih studija: Umjesto fakulteta postaju odjel

Na istoj sjednici je izglasan Zaključak o rezultatima rada spomenutog Odbora prema kojemu ZNV podupire prijedlog da se Hrvatskim studijima promjeni status iz sveučilišnog centra u sveučilišni odjel

Komentari 2

SE
sestrićna
16:08 12.01.2017.

udbaške službe nikak ne mogu prihavatiti da je rektor boras..uskoro i za njega možemo očekivati da je plagijator..

VL
NE
nedostatak
17:57 12.01.2017.

Trebalo bi i diplomske radove ovi profesora na FF malo procesljati najvjerovatnije da ima i tu plagijata i prepisa sa kumrovecki kurseva.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.