Prva dva slučaja zaraze u Splitu, ukupno 89 zaraženih
Bolnice traže od šefova odjela popis radnika koji su bili u inozemstvu zadnjih 14 dana.
Komentari 29
svi su donijeli virus uhrvatsku mnogi su prenosili viruse danima nisu isli doktoru.tk zna koliko ih je još zaraženo a da to ne zna.broj oboljelih ce biti još veci nažalost.nismo u startu reagirali, i moze nam se desiti kao italiji,.
Da nece slovenci mislit da su bolji! U crnoj statistici virusa je 1:1.
Znaci pocelo je ovo je kraj....
znači imamo i PRVU ŽRTVU. došao je i taj dan. točno 3 mjeseca nakon izbijanja zaraze u kini.
ja mogu samo čestitaj toj kćerki, koja je svoje starce strpala u bolnicu .... jel ljudima stvarno toliko fali u glavi ?? očito ....
Za sve koji krše uvjete izolacije - izgon iz države bez prava na povratak i oduzimanje imovine.
prvi put u životu podržavam srbe i Vučića. jedini s mudima u ovoj situaciji. karantene, policijski sat, vojska na ulicama. i za mjesec dana dok budemo mi sa tisućama oboljelih, srbija će biti corona free zemlja.
Ma kako to?! Ja mislia da nas hdz spasia tog virusa...a izgleda nista od toga...mozda ipak nismo pametniji od svajcarske njemacke slovenije austrije...?!
Ako oni koji su preboljeli i dalje mogu širiti virus, onda bi u Kini bi onda i dalje imali pandemije. Mislim da to nije realno.
Srbi su izveli vojsku na ulice. Čim ugledaju koronu pucaju. Vidimo i neke komentatore ovdje kako su zadovoljni Vučićevim mjerama. Hahahaha glupe li države
E sad nitko nece tako skoro na skijanje, sretni ce biti ako budu imali za jesti.
Male place pa doktori svaki vikend idu na skijanje......na kredit i na rate😀😀😀
Vijesti se ne objavljuju pravovremeno i to je baš jako loše.... Zanima me koji naivac vjeruje da se korona bap u istom danu pojavila i u Zadru, i u Splitu, i u Šibeniku i u Biogradu. Više transparentnosti i ažurnikiki podaci bi bili dobro došli
Savjesno, nema kaj. Hipokrat se okrece u grobu
prvi slučaj u karlovcu! župan jelić od danas uvodi posebne mjere duhovnih obnova. svi koji se ne odazovu smjesta idu u zatvor! pa si vi mislite...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bili u kurveraju!!!