Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ČILE
Povratak na članak

Bogataš hrvatskog porijekla dobio paket bombu, policija traga za počiniteljem

Lukšić je u Čileu vlasnik rudnika, njegov konglomerat posluje i u financijskom i medijskom sektoru, a u Hrvatskoj je Lukšič grupa jedan od najvećih ulagača u turističkom sektoru.

Komentari 2

BA
barbaizamerike
21:13 29.07.2019.

Vlasnik je I onog sto se zna ali I onog sto se nezna cudno su putevi novca I bogastva

VL
BA
barbaizamerike
21:14 29.07.2019.

Neka su zivi I zdravi I veseli

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.