'Bliski istok je na rubu eksplozije, a Iranci u rukama drže kartu koja je jača čak i od atomske bombe'
Hassan Haidar Diab u studiju Večernjeg lista upozorio je da se Bliski istok nalazi između mogućeg mirovnog sporazuma i nove eskalacije sukoba, uz ocjenu da je trenutačni “mir” izrazito krhak.
Komentari 26
Stručnjak Hasan se vratio s konzultacija?
Evo još jednog, koji nas želi nahraniti !!
Dovoljno je vidjeti ime ovog komentatora da mu se ništa ne može vjerovati. Ustvari, trebamo zaključiti sve obrnuto od onoga što on piše.
Molim Večernjakove novinare, kad im je već Haidar Diab efendija tako čest gost, da ga pitaju da li je Iran stvarno jedini "vlasnik" Hormuškog tjesnaca, ili Ujedinjeni Arapski Emirati, Oman i ostali susjedi imaju prava na svoje teritorijalno more.
Hasan opet u prazno. Kuvajt i Saudijci toliko željni kraju rata i otvaranju tjesnaca da nisu dali Trumpu da s njihova terena štiti brodove u prolasku... Izvoze malo za puno para i baš im je veselje...
ma Iranci su gotovi ovako i onako, kad zavlada mir onda bu tek nastao kaos u samom Iranu, borba za vlast
"Iranci znaju da imaju kartu koja je jača nego atomska bomba” - Haso na čemu si i ti i oni koji ti daju prostora u VL.
Admini, zasto dajete kartone iako se ne krsi pravilo komentiranja?! zasto cenzura? pa pobogu, ne zivimo u sjevernoj korei.
Nije mi žao islamista niti iranskih niti arapskih. Jedino mi žao američkih vojnika koji ce možda nastradati jer im je predsjednik totalno otkačen. Oni će zbog njegove gluposti i jer ima brži jezik nego mozak morati ginuti. Trump nema niti strategiju niti realnu kalkulaciju sve je ovo kao na brzake sklempano strategija polupijanih za šankom bez imalo pojma o taktici i strategiji, realne procjene neprijatelja i svojih mogućnosti. Ameri su ispali totalni diletatni i nadam se da im vojnici zbog toga neće ginuti.
Doni se hvali kako su uništili gotovo sve iransko naoružanje onda izlazi CIA sa podatkom kako Iranci imaju još dvije trećine dalekometnih raketa. Neka se bar usklade sa izjavama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sramota od "komentatora". Kao da mi živimo u S. Koreji pa ne znamo i ne vidimo u kojem je stanju Iran trenutno.