Blair primio milijune za savjetovanje južnokorejske tvrtke
Nezavisno tijelo koje kontrolira poslove nekadašnjih ministara i visokih političara objavilo je ugovor za koji je Blair tvrdio da mora biti tajna.
Komentari 7
rumba, bez brige... dodik se i sam dobro snalazi...
Kad je on bio na vlasti imao je svoje savjetnike koji su isto dobro bili plačeni. Pametnije im je bilo da pozovu te njegove bivše savjetnike i da su njima u đep stavili 20% od ovog oni bi bili zadovoljni a možda i bolji savjet dali. Bivši savjetnici znaju isto koliko i on a nisu ovako eksponirani.
Ta vjest je senzacija samo za Balkance i još samo za neke zaostale. Svi od red ali svi pametni koji su bili u politici na vrhu, si ugrabe neko mjesto Njemački kanzelar Schroeder, primjera Schmidt održavao govore sat dva 20-50.000 Eura . Samo na Balkanu su pučisti i prijete im svima zatvorima . Bjeda Balakna koji je prije ratavo protiv jneprijatelja sada protiv svojih domačih lopova !
Dobar savjet zlata vrijedi da mi je netko prije 13 godina rekao ne obračaj se Hrvatskome pravosuđu za pomoč jel to nikome, nedaju a koštaju te 15.000 Eura a zdravlja do iznemoglosti. Taj savjet bi vrijedio 10.000 eura a o o zdravlju da ne pričam ! troduplo nije dosta...Tako da platiti milione a zarditi milijarde je super investicija .. Takvome poslu i ponudama se vesele naši koji vuku u EU. Jel kako uništiti jednu zemlju a i vlastu gore od bilo kojega neprijatelja je umječe koje s zlatom plača . Zato on Sanader zlato nije samo pričam ti priču a sitna goveda riču !
EU = KORUPCIJA Evo sada se vidi zasto nas nasi politicari guraju u EU, tamo ima vise prostora za korupciju i lova je daleko veca. Kao Blair je radio na studju o Kuvajtu za 30 godina, koja podvala. Pa svi znaju da za 30 godina nece biti ziv niti jedan od potpisnika tog ugovora od milion E, ali zato je ta lova jako podrzala Blairov \"demokratsku\" vojnu intervenciju UK vojske u Iraku ( neprijatelja Kuvajta ). Sto je poginulo toliko UK vojnika i mnogo vise lokajnih civila to nitko i ne spominje, glavno je da je leglo milion E u Premijerov djep.To ti je ta istinska EU demokracija za koju se nasa medija toliko zalazu.
Posto je bio drzavnik pa mu u svijetu vjeruju.Tako da ovi iz Kuvajta su ispali glupi pa nije on vidovit da im saopci za 30 godina buducnost,bas glupi ljudi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Trebalo bi ga poslati da savjetuje gosp.Dodika ...