Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Tužba
Povratak na članak

Blagajnica škole prisvojila 40.970 kuna za maturalac

- Mi smo iz naših redovnih sredstava platili APP-u za putovanje u Prag tako da je u cijeloj priči oštećena samo škola – rekao je ravnatelj Čerti

Komentari 3

XN
xnet0822
09:09 11.06.2015.

Taj je novac spiskala na klađenje !

VL
TA
tatamata
20:54 05.03.2011.

Ništa novo ! U Novoj Gradiški u OŠ Ljudevit Gaj nastavnik vjeronauka maznuo lovu za ekskurziju nikome ništa !

VL
MB
mara buba
10:19 06.03.2011.

A tko je vratio i kako, kartaški dug? Zbog čega za sve mora odgovarati blagajnica?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.