Da nikad ne znaš kojim će te smjerom život odnijeti, dokazuje i primjer Ivane Belošević iz Buševca, koja je svoj frizerski salon zamijenila pekarnicom "Cipov" koja je danas postala zaštitni znak izrade pravih turopoljskih štrukli.
– Razlika između frizerskog salona i pekarnice je velika. Iako sam u vrijeme dok sam imala frizerski salon imala puno posla, vrijeme su mi kratile raspričane mušterije. S druge strane pekarnica je nešto sasvim drukčije. Dok drugi spavaju, mi radimo. Svakog se jutra budim u 3 sata jer moram do 8 sati završiti većinu narudžbi. Iako je posao teži, prevagnula je ljubav prema obiteljskoj tradiciji – kazala je Ivana Belošević koja smatra da je jednaka umjetnost napraviti lijepu frizuru i dobre štrukle.
PEKARNICA CIPOV
Biznis je pokrenuo otac kad je čuo da u školi djeci daju industrijske štrukle
Mlada poduzetnica Ivana Belošević u suradnji s Turističkom zajednicom Zagrebačke županije brendirala turopoljske štrukle s tartufima
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.