Bizarno: Majka skupljala novac za liječenje djeteta pa ga potrošila, dijete na kraju umrlo
Kako navode iz DORH-a, ženu se tereti da je kao majka i zakonska zastupnica djeteta rođenog 2008. godine između 24. siječnja i 2. svibnja 2019. godine grubo povrijedila djetetova prva uslijed čega je prouzročena smrt djeteta.
Komentari 24
Kakvo go.no od covjeka moras biti da trosis lovu koja je potrebna zdravlju tvog djeteta i da pustis tvoje djete da umre zbog toga??? Osnovna stvar svakog roditelja je da stavi djecu na prvo mjesto. Gade mi se ovakvi monstrumi i zelim joj sve najgore u zivotu
Krasna majka
Žena je kriva ne samo za smrt svog djeteta, nego i za nesreću sve one bolesne djece koja neće uspjeti skupiti dovoljno novaca iz donacija jer ljudi gube motivaciju za davanje u humanitarne svrhe nakon što ovakvi slučajevi bivaju eksponirani u medijima...
Humanitarne akcije su nažalost, u velikom broju, odličan paravan za novčane malverzacije. Moji nofci idu samo na ruke, i to ljudima kojima neposredno treba i koje poznajem preko nekoga.
nažalost ima takvih slučajeva ali udruge i CK su najgori jer zadržavaju "proviziju" a oni kojima je pomoć potrebna šute da dobiju barem nešto
40 godina zatvora pa nek si misli
Bas me zanima koliko je love se pronevjerilo sto smo skupljali za potrese
Hrvati su se opet iskazali, humanitarci na djelu, ali gdje je ostatak novca i hoće li se njime ako postoji, pomoći nekom drugome bolesnom djetetu? Majku oštro kazniti
I koliki su ovako riješili svoje financije vadeći se na srcedrapajuće pričice,svaka budala koja nasjedne na ove prevarante,pojeo vuk magare,kad će ta više vratit taj novac...
CRO Balkan siromaštvo....ali na drugoj strani ima i bogatih i uspjesnih i poštenih Croata!
Zar ne postoji neka kontrola kada netko otvori račun za pomoć kod bolesti ili nekih nepogoda ili je sve ostavljeno na slobodnu volju skupljaču navca.Ne bi li to trebalo malo pravno urediti jer ostane li sve ne regulirano mislim daa više neću ni lipu uplatiti na neke račune kao pomoć.
Ma najvaznije je da nije neki gay roditelj, onda bi se cijela zemlja digla na noge...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To je klasicno ubojstvo s predumisljajem... i jos pronevjera pride.