Bivši rumunjski premijer osuđen na dvije godine zatvora
Adrian Năstase osuđen je zbog pronevjere 1,6 milijuna eura tijekom predizborne kampanje 2004. godine
Komentari 6
kako vidimo recept je isti svuda ameri nisu samo Hrvate natijerali na zatvaranje \"bivših\"\" premijera.po istočnim i ne zapadnim polugladnim državicama .. Ali šta je tu je konačno još su dobro prošli u odnosu na poglavice arapskih zemlja.. Sadam, Gadafi,Gadafi, Mubarak i drugi ....
Ovako ce biti i u Hrvatskoj s Sanaderom,sto znaci HR-Rumunia 1;1 Ko nebi pozelio 2god. za 1,6mil€.
....ocito ista securitate i HDZ biznis akademija! razlika je samo u tome sto rumuni bar nekako kazne te svoje hahare, dok ova jadna zemljica baulja izmedju umrezenih kriminalaca-politicara, novopecenih bogatasa i birokratske lopovske europe!
dvi godine..za pisjivi 1,6 miliun..
Remetinac koliko ti zaradjujes u toj bogatoj Hrvatskoj?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa i ja bih služio za te novce i 3 godine ćuze milion i 600 000 eura nisam u stanju zaraditi ni za 10 g.rada