Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 24
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Antonio Guterres
Povratak na članak

Bivši portugalski premijer bit će novi glavni tajnik UN-a: 'Počašćen sam i sretan'

Službeno glasovanje bit će održano sutra na UN-ovu Vijeću sigurnosti

Komentari 7

MO
mobitel20
18:25 05.10.2016.

Cestitke ! Prije nekog vremena upravo to sam napisao. Bila su jos 2-3 informirana koji su isto tvrdili...nasuprot mitomanima koji su trubili o "sansama" onog velikosrpskog ultranacionaliste koji je osramotio UN dok je glumio "predsednika sveta". Neka se sada okrene pasaluku, mozda ima sansu pobijediti Seselja...a to sve govori kakvo je biracko tijelo u pasaluku...njih najmanje 90%.

VL
KA
Kameni
23:38 05.10.2016.

Znaci maorski arap iz sjeverne Afrike za glavnog tajnika UNa. Tako treba, sve nacije treba da budu zastupljene jednako. Nadam se da ce hrvatski puk proslaviti izbor novog glavnog tajnika, narocito zato sto nije Srbin. Sretna vam proslava.

VL
MA
marevr
18:46 05.10.2016.

mobitel bas ima tezak kvar. Nisi vidovit ni malo a da nekazem da umjesto razuma pricas mrznjom. Posto si pozurio da se pohvalis i vrijedjas srbe moram ti reci. Dok je primitivnog ponasanja kao sto si prikazao nasoj djeci nepise se dobro. Prvo ja cu uvjek biti tolerantan i znati birati rijeci bili srbi, bosnjaci ... mi hrvati jesmo tolerantni ali na ovhm komentarima su sve divljaci. srbi ja vam cestitam za drugo mjesto premda mi je iskreno drago sto nije izabran jer ga licno ne cjenim.

VL
DE
demokršćanin
11:43 08.10.2016.

Kako se osjeća samozvana kandidatkinja za ovo mjesto .Nakon onih silnih obeshrabrujućih glasova sigurno će se kandidirati za glavnog tajnika Udruge za zaštitu zimzelenih vrba.Možda ju tu izaberu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.