Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 109
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TONČI PEOVIĆ
Povratak na članak

Bivši direktor Zračne luke Zagreb o incidentu: 'Sramota, da su investirali 250 dolara to se ne bi dogodilo'

"Da je Zračna luka Zagreb investirala 250 dolara ne bi bilo većih kašnjenja zrakoplova i remećenja tokova putnika nakon izlijetaja Cessne sa staze i neispravnosti jednog glavnog kotača", kaže Peović

Komentari 8

Avatar Perokorčula
Perokorčula
10:53 10.06.2025.

Zašto Peović ka bivši direktor zračne luke ni investiro 250 $ pa se ovo nebi dogodilo !

VL
Avatar pendreck
pendreck
21:55 09.06.2025.

Da li je odgovoran koncesionar? Tko će platiti odštetu? Bit će do prilično velik iznos

VL
KO
Kosta52
23:06 09.06.2025.

Avion se trebao ukloniti u najkraćem roku 15-30 min, sve preko toga je direktna odgovornost direktora zračne luke a potom i ministra prometa.

VL
ŠS
Štap sa glavom
23:18 09.06.2025.

Da su mene pozvali traktorom bi ga maknuo za pola sata od poziva.

VL
Avatar leonn
leonn
22:05 09.06.2025.

Bivši uvijek sve znaju...

VL
TO
tom72
17:24 10.06.2025.

eh netko me preduhitrio, baš htjedoh napisati da je dotični "stručnjak" bio direktor zagrebačke zračne luke, pa nisam vidio da je investirao u taj uređaj koji spominje, tak da bolje da se pokreije ušima

VL
DA
darko122
11:23 12.06.2025.

Izgleda nije problem bila sprava, nego nego nešto što ne može pomjeriti ni najjača dizalica na svijetu, "Ljudska glupost i neznanje"

VL
GO
Gof33
11:30 12.06.2025.

Sad je našao naklapati... ozbiljne zračne luke imaju opremu koja košta nekoliko stotina tisuća eura, što i nije ozbiljan novac u relaciji s potrebom, s prometom i prihodima, a ne tamo neki bugivugi... a kao što su i većina ljudi napisali, majstore pa što to sam nisi kupio i ostavio u naslijeđe ovima nakon sebe.... zašto oakvi uopće dobivaju medijski prostor? Osim radi clickbaita

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.