Bivši američki veleposlanik u HR piše za Večernji: Jedna stvar na prosvjedima ulijeva nadu
Bitno je da su prosvjedi nakon bezdušnog ubojstva Georgea Floyda bili rasno mješoviti, ali su bijeli Amerikanci često bili u većin
Komentari 8
Liberalni bivši američki veleposlanik priča gluposti. Nego, zašto nitko od tih liberala ne želi na sebe preuzeti zadaću da nešto učini po pitanju činjenice da je13% populacije odgovorno za više od 50% ubojstava, da je vjerojatnost da će nasumični crnac počiniti ubijstvo 7x veća nego nasumični bijelac, da je vjerojatnost da će nasumični crnac ubiti bijelca 11x veća nego da će nasumični bijelac ubiti crnca i da je vjerojatnost da će crnac silovati bjelkinju 1000x veća (nije tipfeler) nego da će bijelac silovati crnkinju?
Kakav Joe Biden? Ne mogu gangsteri upravljati drzavom i narodom, gangsteri skupljaju samo gangstere oko sebe i sire kriminaln, korupciju, zlo i naopako. Zato se svijet i nalazi na rubu apokalipse zato sto su Clintonovi ucinili pakao na nasim prostorima 90-ih, udruzili se sa teroristima protiv domicilnoga stanovnistva u svojoj kuci i na svojoj zemlji, kao i ona bolest u Berlinu, i ovi zlotvori u Briselu, pa sada citav svijet riskira Teci svjetski i nuklearni rat, sto znaci smak svijeta. '' Demokratsku'' stranku u Americi treba ocistiti o kriminala Clintonovih i kompanije, a dok se to zlo ne ocisti Republikanci moraju biti na Vlasti u svojoj suverenoj i urednoj pravnoj drzavi, necu u svijetu terorizma zivjeti sa Clintonovima i bolesnicima u Briselu i Berlinu.
Opet kazem neg se ''bolje pogleda'' koliko tih drugih protestuje sa crncima i svatko ko ima oci vidjece da je ogromna vecina tih jako mladih i vecina ih neradi ili radi servisne poslove ili je jos u skoli....bitno je da je jako mala manjina onih od 35 god. i vise van tih protesta a ta vecina i dalje radi i drzi Ekonomiju...A TI BAS NAJMANJE PROTESTUJU....jer jednostavno ta vecina radi i zaposlena je i ima porodice i nezivi kod rodtelja, i nemaju vremena za proteste jer rade i placaju svoje racune i vecina tih nije na drzavnoj pomoci....
Jedna stvar na prosvjedima ulijeva nadu jer Ameri ne devastiraju kontejnere koji su mnogim hrvatima egistencija i ponos da kopaju kao svoji na svome.
U tom surovom društvu gdje ima dosta nejednakosti siromaštva... beskućnika ... razloga zbog kojih uglavnom nastaje i sirotinjski kriminal naravno da je potrebna policija ali kako postupa je neljudski ... Možda se nešto i promjeni na bolje .... ali male su šanse ...
a sta je drzava posebno dala ljudima iz azije koji su "diskriminirani" kao i crnci puno krace su u americi ali su puno bolje stojeci u svakom pogledu osim ako gledamo gangs tu su cnci i hispanics najbolji, ono sto ljudi pricaju i zovu jedni druge kojekakvim imenima je rasizam ali kako zvati ono kad jedni iz nekih razloga ne doprinose zajednici, a crnci su tu negdje, statistika i informacija nevidi boju koze, affirmative action(omogucen upis nafakultet crncima uz puno povoljnije uvijete) nije pomogla a niti 2 mandata crnca kao predsjednika, ako to sve nije bilo dovoljno da cak i malo pomakne poziciju crnaca u americi neznam sta bi pomoglo, da se nebi mozda i oni trebali malo promjeniti, kad policajac ubije crnca onda su svi takvi a kad crnac ubije policajca onda je on samo losa jedinka u drustvu, svi trebamo biti isti po tom pitanju i bit ce puno bolji svijet, nemojte misliti da sam ja rasist jer nemogu biti, crnci koje ja znam i druzim se s njima su svi do jednog dobri ljudi a lose crnce sam samo vidio na tv
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sa takvom pameti naravno da si bivši !