Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 16
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
D. Juričić Spasović
Povratak na članak

Bivša pročelnica Josipovićeva kabineta na korak do posla glasnogovornice SDP-a

Danica Juričić Spasović rekla je da je njen politički izbor SDP

Komentari 12

Avatar A-10
A-10
18:25 09.04.2015.

Pa čestitam komšinice, Danice. Hrvatski san ti se ostvario kao i još 4,3% tvojih drugara.

VL
DU
Deleted user
18:37 09.04.2015.

To Danice,ona se najbolje razumije u poraze ,dobar izbor

VL
Avatar TAJSAM
TAJSAM
18:58 09.04.2015.

Tko je taj Josipović i što je dobrog napravio za Hrvate i Hrvatsku, samo je Srbima donirao ordene i bio njihov čovjek za sve, po potrebi. Pozdrav dobrim ljudima

VL
DU
Deleted user
19:01 09.04.2015.

danica spasović ... mislim stvarno ...

VL
DU
Deleted user
20:54 09.04.2015.

Vidite tko sve danas "ima Hrvatsku" i živi ko bubreg u loju . E moj narode.

VL
KL
Klarahrv
19:40 09.04.2015.

Ima li koji Hrvat za takvo radno mijesto?

VL
NV
novo vriijeme
21:16 09.04.2015.

Šta je tu čudno, Josipović je bio SDP kandidat za predsjednika, SDP ga je i financirao , od SDP-a je uzeo dio osoblja i sada se to osoblja vraća u SDP-u. Josipović je okrenuo leća SDPu i Milanoviću davno prijee posljednjih izbora umislio da je bolji, pametniji, on ima velike biznismene sa velikim projektima, a zapravo obične grebatore o državne privilegije koji su se dobrano obogatili skupa sa Josipovićem, a narod je ostao iznevjeren

VL
Avatar mirica19
mirica19
21:59 09.04.2015.

Uzmimo glasnogovornicu, po uzoru na HDZ ;) Neka, treba učit od boljih :)

VL
NZ
NAĐI-zaZAGREBbezkumova
18:51 09.04.2015.

Čuj ovo, glasnogovornica Partije... U zapadnoj demokraciji to bi bila sramota.

VL
KA
karambita
21:24 09.04.2015.

I ovoj dami se broje krvna zrnca. Pa ne cudi sto je FIFA kaznila HR repku da igra pred praznim tribinama.

VL
DU
Deleted user
20:09 09.04.2015.

Ljudi, nije mi jasno kako možete ostavljati takve političke komentare.... pogledajte malo ženu, ima sjajno tijelo, lijepa je... meni politika ne pada na pamet kad je gledam, uh.... promijenio bih i vjeru zbog nje, oprostio bih joj što je uu sdp u.... pogledajte, malo je ovako zgodnih žena... ok, sad vi dalje o politici, .eb'la vas politika, hahaha... PS- za vjeru sam pretjerivao ;-)))

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.