Biskupi su stvorili katoličkog Frankensteina kojeg više ne mogu kontrolirati
Napad na profesore zbog navodne podrške tzv. rodnoj ideologiji zrcalo je dublje krize unutar Crkve i društva
Komentari 19
Upravo obrnuto. Ovakvi koji podrzavaju tzv rodnu ideologiju I vjeruju da je potpuno normalno da se muskarac odjeca kao zena I obrnuto, te da se to moze mijenjati u bilo koje doba mogu potpuno zasluzeno biti nazivani Frankenstein ima
Dalibor zvani Daško 🚜
Ono kad više nisi katolički svećenik i kad si "se pronašao" u rodnim ideologijama, znamo što si. Sudimo i bit će nam suđeno.
Ovaj odmetnik ili bolje rečeno otpadnik ima nešto za reći 🤣😂🤣😂
Gosn kolumnist je raspop. tako da pametnom dosta. Ne ljubi baš katoličku crkvu, a zato ga je i ovaj portal zaposlio.
Preloše. Barem da izvaže argumente. Ne, bitno je da si kontra. Još teolog piše kuiš ono e.. Priroda funkcionira po principu utičnice i utikača, nikako dva mača.
Posebno kad direktive dolaze od likova koji nose haljine vec 2000 godina.
U komunizmu se crkva u Hrvatskoj bavila životnim stvarima bitnim za egzistenciju...danas se bavi ideologijama, a time se bave privilegirane elite koji žive ko' bubreg u loju.
Evo ih. Iskaču talibani mladi i stari. Idite u Pakistan, tamo je društvo po vašoj mjeri.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
rodna ideologija urušit će se sama od sebe, a autori raznih pamfletića neće se sjećati svojih ,avangardnih promišljanja, zar nije smiješno gledat družinu koja je do jučer dobro živjela na ,,prodaji svoje humanosti,, zalažući se za masovni prihvat tzv azilanata, izbjeglica, kako se koprcaju, kako okreću ploču, kako postaju konzervativniji od onih koje su nedavno nazivali ekstremnim desničarima