Biom: Ćelavi ibis koji je boravio u Hrvatskoj nasilno je ubijen ili otrovan
"Na temelju podataka satelitskog praćenja možemo sigurno zaključiti da je Gipsy uginula naglo i da razlog smrti nije prirodan“, komentirali su iz austrijske organizacije koja provodi europski projekt reintrodukcije ove vrste
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"akutno trovanje", ...znači neretva zagađena otprilike kao i rijeka Po u italiji