Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 19
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TERORIZAM
Povratak na članak

U BiH nakon napada u Berlinu i Ankari pojačane mjere sigurnosti: posebna pozornost na dočeku Nove godine

"Razmjenuju se informacije s ostalim sigurnosnim agencijama i sukladno tome pravimo procjene hoćemo li smanjivati ili pojačavati osiguranje", kazao je Vilić

Komentari 3

Avatar xenon
xenon
19:56 20.12.2016.

Ništa mi nije jasno. Pa zar bi svoji na svoje?!?

VL
RI
rikavac
17:56 20.12.2016.

haha Bih pojacala sigurnost! Pa da drzava Bih zeli odnosno da Bakir i ekipa zele rijesit islamizma u Bih koji je svaki dan sve veci oni bi unistili sve i jedno leglo vehabija. Vec izdaji putovnice vehabijama idu nesmetano na ratista u Siriji vracaju se bez problema pritvore ih na mjesec dana i onda ih puste kao nemaju dokaza i pod prismotrom su. Sve to ide preko Turske i Erdogana velikog jarana Bakirovog i sto je naj gore dobija ju invalidske penzije.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.