Besplatnih 500 milijardi eura iz EU za oporavak od krize zbog korone
Merkel pristala na plaćanje tuđih računa u koronakrizi: ‘Izvanredne okolnosti zahtijevaju izvanredne mjere’.
Komentari 4
Nama daju 2% i eto pola godišnjeg proračuna !
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatska ima proračun ko neka seoska udruga u Njemačkoj,bijednih 20 milijardi eura. Najbolje da se prodamo njemcima da nas preuzmu i pokrenu gospodarstvo