Besplatni prijevoz Vukovaraca opet 'posvađao' Sabu i vukovarski HDZ
Iako proračun za 2014. još nije usvojen, učenici, studenti i umirovljenici grada Vukovara moći će se besplatno voziti u autobusima
Komentari 4
ovaj tip se ne moze javiti na sud ali moze i dalje praviti spletke po gradu
Zr ne može jedan dan bez ovog ,,, dajte strpajte u gajbu pa neka tamo razmišlja o svojoj prošlosti pogotovo onih iz ratnih dana
Obicni gradjani Vukovara cijene i postuju gospodina Sabu. Otidjite u Vukovar i sami se uvjerite koliko je toga napravljeno otkad je Sabo gradonacelnik. Sabo smeta HDZ-ovoj bandi koja ga silom hoce skinuti da bi stavili svog kandidata. Ako im smeta, neka naprave lokalne izbore, pa da vidimo tko ce pobijediti..siguran sam da bi Sabo dobio vecinu glasova. Znaju to i u HDZ-U, i zbog toga ga zele silom skinuti....sramota
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa najlakse je to dokazt tko je za sto zasluzan a ne se prepucavat sa njim...Sabo opet ko i do sad lazima kupuje poene ,ali ovaj put ce biti tesko.. jer kao netsranacki kandidirat za mjesto gradonacelnika a gradjani znatii da je uzimao od onih koji njegovu pomoc trebase i trebaju nece biti ni malo jedostavno,mislim nitko ko je imalo socijalno osjecjajan nece ovom vise dat tu mogucnost da drma gradom i radi sto on hoce ..Uzimao je on od svih njih ne samo od djece.