Beroš: Mirela Čavajda nije odbijena, već prekid trudnoće na određeni način
Pacijentica nije odbijena. Hrvatski zdravstveni sustav, kao i svakom drugom pacijentu u ovom trenutku nudi maksimalno što može. Odbijena je možda njezina želja da napravi prekid trudnoće na određeni način, kaže Beroš
Komentari 7
Liječnicima treba naložiti da izaberu privatna praksa ili rad u državnoj bolnici. Kad bi to bilo regulirano ne bi bilo problema. Zamislite da policijski inspektori kriminalisti imaju detektivsku agenciju ili ako su pravnici odvjetnički ured. Ili porezni inspektori obrt za vođenje knjiga.
Gospodin ministar je izuzetan demokrata.
Prvi zadatak ministra je smanjiti broj ginekologa sa prizivom savjesti... Ono kada imaš liječnike koji se drže onoga da Bog sve određuje. Zašto onda liječe bolesne, ako im je bolest od Boga dana? Zašto u tom slučaju prkose Bogu i njegovoj volji? Ako ne žele ljudima pružiti punu medicinsku skrb neka odu u molitelje...
Bilo bi zanimljivo vidjeti surađuju li "prizivnici savjesti" s privatnim klinikama koje vrše pobačaje. Ono, ja vama pacijenticu odbijenu u javnoj ustanovi, a vi meni neki dobro honorirani zahvat.
Da li vjerski ekstremisti dominiraju ginekologijom u Hrvatskoj? Ili samo šalju unosne pacijentice kolegama u privatne ordinacije.
Ma nek ide u tako zvanu razvijenu i bogatu apadnu civilizaciju schengenske EU i tamo ostane! Nek ima novac i zdravstvo i život i karieru....u sloveniji a mi cemo imat Boga i djecu i domovinu na našem Balkanu. Dole kultura smrti!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sramotan prilog na HTV-u. Potjerati sve redom.